-0.5 C
Brno
Pátek, 3 února, 2023
DomůRady a NávodyPorovnání SurfEasy a Malwarebytes Privacy VPN: Kdo má lepší hodnocení

Porovnání SurfEasy a Malwarebytes Privacy VPN: Kdo má lepší hodnocení

Která ze dvou VPN je lepší: Surfeasy, nebo Malwarebytes Privacy VPN? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, konečný výsledek je 6,2/10 ku 6,8/10.

Naměřená rychlost Surfeasy – MalwareBytes VPN, která z nich je vyšší?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o SurfEasy a MalwareBytes Privacy VPN.

Rychlost stahování první jmenované byla v průměru 28 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 97 Mb/s. SurfEasy VPN se projevila o 69 Mb/s pomalejší než Malware Bytes Privacy VPN.

Rychlost nahrávání udává upload, u SurfEasy VPN jsme naměřili 15 Mb/s. Malware Bytes Privacy VPN jsme v průměru naměřili 70 Mb/s, kvůli tomu je o 55 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 16 ms. Konkurentovi Malware Bytes Privacy VPN jsme naměřili v průměru 13 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak SurfEasy byla o 3 ms horší.

Bodový součet recenze SurfEasy vs. Malware Bytes Privacy VPN je 4 /10 : 8/10.

Zadaří se SurfEasy přehrávat filmy z Netflixu?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, SurfEasy tuto schopnost umí. VPN obvykle stačí zapnout a vybrat zemi, Malware Bytes VPN odblokovat Netflix umí.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž Malware Bytes VPN tuto dovednost nabízí. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube nabízí.

Dobrá VPN by měla podporovat také MultiHop připojení, ochranu před únikem DNS a blokování trackerů. Pro příklad Surfeasy poskytuje ochranu před únikem DNS a MalwareBytes Privacy VPN třeba má funkci whitelistingu.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 9 /10 vs. 10/10.

Překoná konkurenci Surfeasy v šíři nabízených zemí a serverů?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, Surfeasy má pod křídly 2 000 serverů. U MalwareBytes Privacy VPN jsme zjistili 450 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 1550 víc .

Obdobným parametrem je počet zemí, který u MalwareBytes VPN byl 30. Porovnávaná VPN má 31, čili o 1 víc. V této disciplíně tak vítězí .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých SurfEasy VPN dokáže 5. Malware Bytes VPN dokáže současně připojit 5 zařízení. Kompletní přehled parametrů si přečtěte v článku nejlepší VPN zdarma.

Které platformy zvládá SurfEasy VPN a které podporuje Malwarebytes Privacy VPN?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, Surfeasy má v nabídce platformu Android a ochrání zařízení s iOS. Druhá VPN ze srovnání MalwareBytes Privacy VPN iPhone pokrývá, Android zvládne chránit.

Sdílení informací o používání VPN uživatelem s policií se řídí zákony země, kde má společnost své sídlo. SurfEasy VPN má původ v Kanadě. Firma provozující druhou službu je registrována v Irsku.

Služba SurfEasy VPN není v českém překladu, Malwarebytes Privacy VPN česky taky neumí.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla SurfEasy výsledku 10/10 a MalwareBytes VPN si vysloužila hodnocení 9/10.

Cenové srovnání SurfEasy VPN x Malware Bytes VPN

Malwarebytes Privacy VPN si lze objednat za 123 Kč měsíčně, předplatné druhé z VPN můžete mít již od 75 Kč měsíčně. Hodnocení obou VPN za poměr cena/funkce je 5 z 10, respektive 2 /10 pro druhou jmenovanou.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články