-0.5 C
Brno
Pátek, 3 února, 2023
DomůPro ŽenyVrabčák, mini-bob či pixie – krátké účesy jsou zpět jako obrovský hit!...

Vrabčák, mini-bob či pixie – krátké účesy jsou zpět jako obrovský hit! Toto je 9 hvězd, které vás inspirují

Dlouhé vlasy, koruna krásy – myslí si mnohé ženy. Mají na to právo. Ale faktem je, že stále více žen (i těch ze světa celebrit) ukazuje druhou stranu mince. Návrat opět slaví zkrácené či docela krátké účesy.

Aktuální sezóna vyhlašování filmových a televizních ocenění se toho stala důkazem, když na červený koberec přilákala dámy s různou délkou účesů. Přišly takové, které nosí krátké vlasy již delší dobu, ale také ženy, které se rozhodly tento druh účesu jednoduše vyzkoušet jako změnu as krátkými vlasy doslova debutovaly.

Jednou z nich je také britská herečka a hvězda nových filmů Star Wars Daisy Ridley. Na přehlídce Stelly McCartneyové ji mohla veřejnost vidět poprvé s rozcuchaným pixie účesem, kratičkými vlasy s definovanou ofinou, jejíž prameny jsou střiženy do nepravidelných délek. Fanouškem podobného účesu je také krásná a talentovaná Rebecca Hall. Díky filmu Passing dostala pozvání na spoustu akcí, všude hrdě předváděla půvabný, elegantní a přitom velmi šmrncovní krátký účes.

Vedle kratičké pixie účesu, který často upravují kadeřníci do podoby neposedného vrabčáku, nechybí ani elegantní krátké vlasy – obvykle uhlazené nebo upravené pomocí gelu či pasty. K jejich fanouškům patří i Bond-girl Lea Seydoux, která s krátkými vlasy také už chodí nějaký ten pátek. A vypadá v nich nádherně, nemyslíte?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články