13 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
DomůRady a NávodyChystáte se na delší výlet na kolech? Kupte si kvalitní brašny na...

Chystáte se na delší výlet na kolech? Kupte si kvalitní brašny na kolo SKS

Možná je to tím, jak jsme byli během covidové pandemie izolovaní, možná je to tím, jak se zdražila nafta a benzin. A možná je to také tím, že žijeme zdravěji, cvičíme, kolo nás baví a na chuť mu přichází stále více z nás. V každém případě si zákazníci v enduro.cz kupují batohy i brašny na kolo, protože rádi a hojně cestujeme ať už jen tak, nebo za dovolenou, rodinou, novými kraji, místy, jídlem, zvyky i lidmi.

Nabalte si batožinu bez stresu

Brašny na kolo SKS jsou vyráběny německým výrobcem cyklistického příslušenství, který má více než 100 letou tradici. Své jméno si firma získala především díky vysokým standardům kvality, funkcím a designu. SKS Germany, jak zní celý název, byla založena Karlem Scheffer-Klutem z vesničky Sundern v Německu. Firma začínala s výrobou kovových pumpiček, o které byl velký zájem, a tak se firmě začalo dařit. Postupně se přidaly do nabídky také blatníky a cyklistické vybavení. 

Za příjemnou cenu si můžete koupit brašny na nosič, brašny na rám, brašny na sedlovku a pod sedlo, brašny na řídítka a vidlici nebo i příslušenství. Nejprodávanější je aktuálně SKS brašna TRAVELLER UP černá, která se upevňuje na horní rámovou trubku. Speciálně navržen je pro městská a trekkingová kola. Druhá v pořadí prodeje je teď SKS brašna TRAVELLER CLICK 800 černá, která je určena pod sedlo s klik systémem a postranním zipem. Taková sportovní, elegantní a praktická brašna. 

Nabídka bikero.cz pro každého cyklistu

Líbit se vám budou i brašny na kolo TOPEAK. Co třeba TOPEAK brašna podsedlová AERO WEDGE PACK large? Je univerzální s uchycením pomocí pásků, nabízí aerodynamický tvar, má reflexní prvky a hezký design. Je právě v akci se slevou 100 Kč z původní ceny.

Podívejte se na kompletní nabídku na bikero.cz a vyberte si brašny na kolo dle svých potřeb.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články