-0.5 C
Brno
Pátek, 3 února, 2023
DomůMagazínVirtuální inspirace podle současných trendů – Kaldewei rozšiřuje online plánovač koupelny o...

Virtuální inspirace podle současných trendů – Kaldewei rozšiřuje online plánovač koupelny o další zajímavé funkce

Individuální design hraje při realizaci koupelen stále důležitější roli. Kaldewei vyšel vstříc přáním a především kreativitě svých zákazníků a v loňském roce spustil na svých webových stránkách nový online plánovač koupelny. Od této chvíle jsou v něm k dispozici ještě lepší nástroje pro plánování a navíc byl také rozšířen o další zajímavé funkce.

Díky nim si mohou soukromí investoři vytvořit detailní půdorys koupelny. Také lze lépe integrovat různé výklenky, niky a další
prostorové zvláštnosti. Novinkou je možnost zahrnout do půdorysu a plánovat také střešní sešikmení. Všechny kroky plánování lze vizualizovat – a to zcela jednoduše pomocí několika kliknutí.

Online plánovač koupelny
Niky, výklenky nebo střešní zešikmení? Žádný problém – s online plánovačem koupelny si můžete vytvořit vlastní koupelnu 1:1. Zdroj: Kaldewei

I díky tomuto modernímu nástroji pro virtuální inspiraci Kaldewei kráčí naprosto v souladu s aktuálními trendy. Potvrzuje to i vysoká návštěvnost webových stránek v uplynulých dvanácti měsících. Online plánovač koupelny dává uživateli možnost zcela volně naplánovat svoji koupelnu ve 3D náhledu nebo vytvořit takový náhled s použitím vzorové koupelny – a to například pro koupelnu pro hosty v suterénu nebo luxusní lázně v podkrovní výstavbě.

Nabídka extra plochých sprchových vaniček, umyvadel, koupacích van a dalších koupelnových prvků je velká a individuální přání lze v jednoduchých krocích vizualizovat.

Z nového nástroje budou mít užitek i profesionálové, neboť jej mohou použít přímo u svých zákazníků. Výsledkem plánování je kótovaný návrh projektu koupelny. Kaldewei tým podporuje své odborné partnery při poradenství a plánování koupelen.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články