-0.5 C
Brno
Pátek, 3 února, 2023
DomůRady a NávodyHailey skončila v nemocnici s příznaky mrtvice: Jsou to nejděsivější momenty, jaké...

Hailey skončila v nemocnici s příznaky mrtvice: Jsou to nejděsivější momenty, jaké jsem kdy zažila, přiznává známá modelka

Justin Bieber se bojí o svoji mladou manželku. 25letá modelka se už i sama vyjádřila k tomu, co se jí stalo.

Nečekaný zvrat událostí
Krásná manželka Justin Biebera Hailey Bieber všechny vystrašila, když ji před pár dny museli hospitalizovat kvůli krevní sraženině, která způsobila nedostatek kyslíku v mozku. „Ve čtvrtek ráno jsem seděla při snídani s manželem, když jsem začala mít příznaky podobné mrtvici a převezli mě do nemocnice. Mé tělo to zvládlo samo a úplně jsem se zotavila během několika hodin,“ řekla Hailey pro globalnews.

Moment, který ji opravdu vyděsil
Podobné situace dokážou člověka opravdu vyděsit au Hailey tomu nebylo jinak. Nepříjemný zážitek popsala jako „jeden z nejděsivějších momentů, jaké kdy zažila“. Krátce po jejím propuštění z nemocnice Justin zveřejnil na Instagramu společnou fotografii s Hailey. O svou ženu se velmi bojí a aktuálně nemůže kvůli tomuto incidentu dobře spát, řekl zdroj pro magazín People. Tento zamilovaný párek se neumí od prvního momentu jejich utkání od sebe odtrhnout. Lásku si vyjadřují neustále i na sociálních sítích.

Stanou se už brzy rodiči?
Oblíbený zpěvák Justin Bieber oslavil 1. března 28 let. Jeho manželka mu na počest tohoto dne věnovala na Instagramu post, který obsahoval několik fotografií a videí. Jedním z nich bylo i roztomilý záběr, na kterém Justin krmí malého chlapečka. Justin se netají tím, že už touží po potomkovi, ale Hailey se zatím na mateřství ještě necítí. Uvidíme, kdy hollywoodští zamilovaní oznámí, že se stanou rodiči.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články